Comments: 8
 • #8

  Ольга (Sunday, 16 February 2020 12:54)

  Щойно повернулась із паломництва по Святій Землі. Не вистачає слів щоб висловити своє захоплення. Свята Земля - це місце особливе для християнина і ти це розумієш серцем, але коли тобі відкривають її досвідчні православні гіди - це запамятається на все життя. Поїздка була духовно богата. Ми жили у Горненському монастирі, гідом теж була монахиня дуже досвідчена, кілька православних священників, молебни; Літургії....
  Перед поїздкою у мене були сумніви так як мої знайомі літали від інших фірм - там було більш по-світському ( і гід і арабська гостиниця.... )
  Дякую вам Валентино що ви допомогли мені зробити свій вибір і поїхати саме у цей тур сповнений незабутніх духовних відчутів; пізнати Святу Землю не лише історично а через призму Святого Євангелія саме з духовної Православної істинної сторони.
  Буду радити і своїм друзям ...
  Ще раз дякую

 • #7

  Татьяна и Ирина (Tuesday, 17 September 2019 13:48)

  Дорогие наши Валюша и Руслан , громадное вам спасибо за интереснейшую экскурсию , за то что благодаря вам мы влюбились в Почаев и полны эмоций и восторга , нам не хватило одного раза , мы вернулись к вам , но уже с мужьями , они безумно довольны и счастливы , поездка в Почаев с вашей фирмой это лучшее , что произошло с нами этим летом , Руслану большой привет и благодарность от мужей они влюбились в него сразу , благодарим вас за нашу экскурсию и тур и будем вас советовать всем !!!!

 • #6

  Протоиерей Виталий (Sunday, 14 July 2019 12:57)

  Спаси Господи Валентину,за прекрасну поїздку по святих місцях, за високий рівень організації. Якщо Господь сподобить ще поїхати,то тільки з Вами. Рекомендую всім.Многая літа і побільше таких гарних паломництв!

 • #5

  Жанна, м.Зеленодольськ (Tuesday, 12 December 2017 04:32)

  Нещодавно, на початку грудня, повернулися з дивовижної подорожі святими місцями Почаєва та Кременця. Побували у Почаєвській Свято-Успенській Лаврі, відчули на собі особливість і велич стародавнього оплоту православної віри. Безмежно вдячні пані Валентині за бездоганно продуманий маршрут, за цікаві екскурсії та розповіді про життя святих, за можливість прихилитись до кожної чудотворної ікони, а також мощей Преподобного Амфілохія. А найголовніше: по-новому подивитись на своє життя і
  замислитись про вічність. Назавжди залишаться у нашій пам яті екскурсії до Свято-Духовського скита, до джерела Св. Анни, до Кременецького жіночого Богоявленського монастиря. Пані Валентина так багато знає, що на будь-яке питання у неї готова розгорнута відповідь. Дай, Боже, здоров´я Вам і Вашій родині. А ми вже мріємо про нову зустріч з Вами і цим чудовим і благодатним краєм.

 • #4

  Тетяна Щуцька (Monday, 02 November 2015 14:06)

  Шановна Валентино! З великою повагою до Вас Тетяна Щуцька та Аня з Волині! Щиро дякуємо Вам,, що змогли побувати в поломницькій поїздці по Святим місцям. Поїздкa була організована професійно, на високому рівні. Враження незабутні. Надалі зичимо Вам такого ж терпіння, уваги до кожної людини, небайдужості та співчуття. Низький Вам уклін, до нових зусрічей!

 • #3

  Паломниця (Friday, 03 July 2015 11:27)

  Їздила вперше, створюється домашня атмосфера, що радує. Програма насичена, відчуття від поїздки триватимуть досить довгий час. Рекомендую пробувати навіть тим хто рідко ходить до храму, але шукає істину (святині допоможуть). Дякую Валентині за прекрасну організацію та створений душевний комфорт.

 • #2

  паломниця (Wednesday, 19 March 2014 07:33)

  Їздимо вже кілька років. Чудово! Кожен раз як вперше! Не можемо дочекатись літа, щоб знову у подорож. Якщо хтось хоч раз спробував, - то вже буде паломником кожного року з "Просвітою"!!!!! Рекомендую!

 • #1

  Марія (Tuesday, 14 May 2013 07:47)

  Дуже цікаві поїдки, дуже багато святинь!!!! Добре, що враховано перебування в святинях - можна Посповідатись і Причаститись, помолитись. Є вільний час і час для молитви.