Комментарии: 17
 • #17

  Аня (Пятница, 03 Август 2018 11:05)

  Хочу подякувати організатору Валентині паломницької поїздки на Валаамські острови за влучно складений маршрут, за цікаві екскурсії, за духовні настанови, за смачні обіди та вечері!
  Спаси Господи Вас Валентино! Нехай Господь завжди Вам допомагає дарувати людям таку духовну радість!
  До нових зустрічей!

 • #16

  Жанна, м.Зеленодольськ (Вторник, 12 Декабрь 2017 04:32)

  Нещодавно, на початку грудня, повернулися з дивовижної подорожі святими місцями Почаєва та Кременця. Побували у Почаєвській Свято-Успенській Лаврі, відчули на собі особливість і велич стародавнього оплоту православної віри. Безмежно вдячні пані Валентині за бездоганно продуманий маршрут, за цікаві екскурсії та розповіді про життя святих, за можливість прихилитись до кожної чудотворної ікони, а також мощей Преподобного Амфілохія. А найголовніше: по-новому подивитись на своє життя і
  замислитись про вічність. Назавжди залишаться у нашій пам яті екскурсії до Свято-Духовського скита, до джерела Св. Анни, до Кременецького жіночого Богоявленського монастиря. Пані Валентина так багато знає, що на будь-яке питання у неї готова розгорнута відповідь. Дай, Боже, здоров´я Вам і Вашій родині. А ми вже мріємо про нову зустріч з Вами і цим чудовим і благодатним краєм.

 • #15

  Марина из Беларуси (Понедельник, 04 Сентябрь 2017 12:00)

  Дивная поездка!!! Слава Богу, что у нас есть возможность выезжать в святые места, знакомиться с новыми людьми, близкими по духу, делиться опытом, трудиться во Славу Божию. Очередная поездка, которая сделала нас ближе и роднее!. Спаси Господи Вас, Валентина,за это ДИВО!!!)))

 • #14

  Надежда (Пятница, 01 Сентябрь 2017 10:00)

  Очень понравилась поездка на Соловки, благодарна Валентине за организацию.
  Будет возможность еще раз обязательно поеду.

 • #13

  Ірина Кошелюк (Пятница, 25 Август 2017 04:12)

  Паломницька поїздка на Соловки була настільки духовною, що повсюди відчувалась Божа благодать.Те святе місце, насичене молитвою й подвигами Святих Отців, завжди лишиться в моєму серці, пам'яті,душі.Дуже вдячна Валентині Сівак, за ту чудову духовну подорож,за організацію поїздки на вищому рівні.Помагай Вам Боже і надалі дарувати людям таку велику духовну радість.

 • #12

  Оксана из Киева (Пятница, 25 Август 2017 03:49)

  Спаси Господи Вас Валентина за чудесную поездку на Урал, за ваше внимание, терпение. Прошло 2 месяца а я душой еще там.

 • #11

  Новікова Лідія (Вторник, 04 Июль 2017 11:04)

  Були в паломницькій поїздці по Уралу в червні 2017.Спаси Господи Валентину.Все було добре.Враження незабутні.Валентина продумала все,були майже всі дні на Літургіях,що особливо цінною.Група була також хороша,особливо Отець Віктор.Валентино, надіюсь ще не раз поїхати з вами.Дякую!!!!

 • #10

  Оля (Воскресенье, 20 Ноябрь 2016 14:21)

  Огромное спасибо за возможность паломнической поездки по Святым Источникам в России.Первый раз я побывала паломником, впечатления-словами не передам.После поездки в жизни заметные изменения, по другому смотришь на жизнь.Низкий поклон Валентине за организацию поездки, рассказы о Святых Местах, посещения многих Храмов, очень много нового и интересного я для себя открыла, мечтаю поехать ещё.Кто не ездил в помнические поездки-присоединяйтесь,берите детей(мой сын поменялся в лучшую сторону)Валентина! Спасибо Вам огромное-Благое дело делаете

 • #9

  Олена (Суббота, 21 Ноябрь 2015 02:22)

  По Божій милості, була можливість поїхати по святинях Росії, ніколи не забуду, враження досі тримаються в серці, немає порівняння. Рекомендую всім, хто ще не був, відпочинок для душі, а це дуже важливо. Вдячна Валентині Сівак, хороший організатор, цікавий співрозмовник, цікаво було слухати ваші екскурсійні розповіді. Нехай Бог вам допомагає!

 • #8

  Тетяна Щуцька (Понедельник, 02 Ноябрь 2015 14:06)

  Шановна Валентино! З великою повагою до Вас Тетяна Щуцька та Аня з Волині! Щиро дякуємо Вам,, що змогли побувати в поломницькій поїздці по Святим місцям. Поїздкa була організована професійно, на високому рівні. Враження незабутні. Надалі зичимо Вам такого ж терпіння, уваги до кожної людини, небайдужості та співчуття. Низький Вам уклін, до нових зусрічей!

 • #7

  Людмила, Одесса (Воскресенье, 25 Октябрь 2015 02:02)

  Промыслом Божьим оказалась на Соловках. Поездка была настолько важна для души и тела.
  Очень благодарна Богу и Валентине за чудесную поездку - на Соловках осталась часть моей души.Ни с чем не сравнимое место благодати и силы Божьей.Сердце и душа наполнились умиротворением и любовью , благодарностью к Богу и людям, а , кроме того - перестали болеть и отекать ноги.Впечатлений -море,душа пела и в Псково-печерском монастыре. Побывать в монастыре дивных старцев и любимого великого Архимандрита Алипия было давней моей мечтой. Поездкой осталась очень довольно.Отдельная благодарность Валентине за заботу и сопровождение после окончания поездки ,уже в Почаеве! Спасибо всем за отличную организацию паломничества и теплое отношение к людям. Уже жду расписания поездок на следующий год.Сердечная благодарность и пожелание помощи Божьей агентству и лично Валентине Сивак.

 • #6

  Ксенія (Воскресенье, 23 Август 2015 12:43)

  23 серпня 2015 р. Щойно повернулися з паломницької поїздки на Соловки. Чудові враження! Відвідали багато святинь - отримали багато благодаті. Нас всюди приймали з радістю, любов'ю і навіть з подарунками. Окрема подяка організатору Валентині (подорож насичена, продумана до подробиць) та отцю Іоану за теплі молитви, уважне ставлення до паломників, просвітницькі бесіди. У такі поїздки варто їздити: вони зміцнюють не лише у вірі, а й узагалі в житті, дають відповіді на проблемні питання, надихають наших ближніх на добрі справи. А головне, наочно переконують, що православ'я не має кордонів, що проблеми нашої країни так само хвилюють християн у Білорусі та Росії, і вони так само моляться за мир, як і ми.

 • #5

  Светлана, Киев (Пятница, 14 Август 2015 08:16)

  Дивным образом оказалась с" Просвiтою" в поломнической поездке на Валаам. От всего сердца огромная благодарность всем кто принимал участие в организации такого дивного путешествия по святым местам!!!!! Низкий поклон Наталии, за терпение, теплое отношение, внимание! Особая благодарность о. Сергию за Ваши насталения , проповеди , поддержку!!Написать хочеться о многом , но лучше поехать и прочувствавать всю благодатность поездки на себе!!

 • #4

  Паломниця (Пятница, 03 Июль 2015 11:27)

  Їздила вперше, створюється домашня атмосфера, що радує. Програма насичена, відчуття від поїздки триватимуть досить довгий час. Рекомендую пробувати навіть тим хто рідко ходить до храму, але шукає істину (святині допоможуть). Дякую Валентині за прекрасну організацію та створений душевний комфорт.

 • #3

  паломниця (Среда, 19 Март 2014 07:33)

  Їздимо вже кілька років. Чудово! Кожен раз як вперше! Не можемо дочекатись літа, щоб знову у подорож. Якщо хтось хоч раз спробував, - то вже буде паломником кожного року з "Просвітою"!!!!! Рекомендую!

 • #2

  Марія (Вторник, 14 Май 2013 07:47)

  Дуже цікаві поїдки, дуже багато святинь!!!! Добре, що враховано перебування в святинях - можна Посповідатись і Причаститись, помолитись. Є вільний час і час для молитви.

 • #1

  777 (Четверг, 03 Январь 2013 02:41)

  Паломницькі поїздки з почаєва в Росію - це найкращі варіант. Порівняно не дорого, дуже зручно, неймовірно цікаво. Багато святинь, найкращі враження!!!!