Comments: 25
 • #25

  Ольга (Sunday, 16 February 2020 12:54)

  Щойно повернулась із паломництва по Святій Землі. Не вистачає слів щоб висловити своє захоплення. Свята Земля - це місце особливе для християнина і ти це розумієш серцем, але коли тобі відкривають її досвідчні православні гіди - це запамятається на все життя. Поїздка була духовно богата. Ми жили у Горненському монастирі, гідом теж була монахиня дуже досвідчена, кілька православних священників, молебни; Літургії....
  Перед поїздкою у мене були сумніви так як мої знайомі літали від інших фірм - там було більш по-світському ( і гід і арабська гостиниця.... )
  Дякую вам Валентино що ви допомогли мені зробити свій вибір і поїхати саме у цей тур сповнений незабутніх духовних відчутів; пізнати Святу Землю не лише історично а через призму Святого Євангелія саме з духовної Православної істинної сторони.
  Буду радити і своїм друзям ...
  Ще раз дякую

 • #24

  Татьяна и Ирина (Tuesday, 17 September 2019 13:48)

  Дорогие наши Валюша и Руслан , громадное вам спасибо за интереснейшую экскурсию , за то что благодаря вам мы влюбились в Почаев и полны эмоций и восторга , нам не хватило одного раза , мы вернулись к вам , но уже с мужьями , они безумно довольны и счастливы , поездка в Почаев с вашей фирмой это лучшее , что произошло с нами этим летом , Руслану большой привет и благодарность от мужей они влюбились в него сразу , благодарим вас за нашу экскурсию и тур и будем вас советовать всем !!!!

 • #23

  Наталия и Людмила (Saturday, 10 August 2019 04:34)

  За паломническую поездку на о. Валаам хочеться поблагодарить Валентину за высокое грамотное умение, организацию и человеческое отношение к участникам паломничества. Поездка была прекрасной и оставила много душевных воспоминаний. Спаси Вас Господи, многая Вам лета и дай Бог поехать с Вами ещё не один раз!

 • #22

  Валентина (Wednesday, 24 July 2019 05:57)

  Дякую за добро, жертовність та терпіння Валентині. Радію, що є люди, які роблять все від них можливе, щоб допомогти спастися іншим. Після паломницької поїздки по святих місцях Росії ще й досі вчуваються церковні піснеспіви, душа наповнепа теплом від спілкування з Преподобними Святими Божими. Дай Боже і надалі спілкуватися з батюшкою Віталієм, який супроводжував нашу групу і поїхати ще не в одну поїздку з Валентиною!

 • #21

  Євгенія та Юрій (Friday, 19 July 2019 03:16)

  дякуємо керівнику паломницької поїздки Валентині на о. Валаам за чудову організацію, відповідальне відношення та хороший настрій!! Спаси Вас Господи!

 • #20

  Протоиерей Виталий (Sunday, 14 July 2019 12:57)

  Спаси Господи Валентину,за прекрасну поїздку по святих місцях, за високий рівень організації. Якщо Господь сподобить ще поїхати,то тільки з Вами. Рекомендую всім.Многая літа і побільше таких гарних паломництв!

 • #19

  Р.Б.Ксения (Tuesday, 09 July 2019 04:18)

  Замечательная поездка на Соловки, огромное спасибо Валентине!
  Частичка меня осталась там, где-то на Соловках, на Анзере...Незабываемая поездка и я думаю каждый из нас вынес из неё что-то хорошее и благодатное и хоть чуточку стал добрее...
  В прошлом году ездила с Валей на Валаам, тоже очень понравилось. Думаю кто один раз съездил - захочется ещё и ещё...Дай Бог Вам, Валя, сил
  здоровья и Божьей Благодати!
  Тем кто собирается на Соловки _ посоветую перед этим прочесть две книги:
  "Неугасаемая лампада" и "Отец Арсений", для того чтобы понимать на каком месте ты находишься, сколько людей здесь становились святыми....не так уж и давно...
  Незабываемая поездка, много замечательных, красивых и благодатных мест мы посетили за такое короткое время. Много узнала нового,много святых о которых раньше и не слышала.
  Батюшке, Валентине, и нашей замечательной группе огромное спасибо за молитвы, терпение и поддержку.
  Все было замечательно!
  Обязательно поеду ещё !!!

 • #18

  Оксана (Wednesday, 26 June 2019 15:08)

  Хочу подякувати керівнику Валі за чудову поїздку на Соловецькі острови, за можливість, яку вона дарує нам доторкнутись до святинь православя. Поїздка була просто чарівною, втома та недоспані години -ніщо..Та якже без Батюшки, отця Михаїла, велике-велике дякуємо йому за постійні молитви, за його підтримку.Низький уклін Вам.. А які веселі та добрі люди.. Такі паломницькі поїздки необхідні кожній людині!!!! Я хочу їхати ще...Слава Богу за все !!!

 • #17

  Аня (Friday, 03 August 2018 11:05)

  Хочу подякувати організатору Валентині паломницької поїздки на Валаамські острови за влучно складений маршрут, за цікаві екскурсії, за духовні настанови, за смачні обіди та вечері!
  Спаси Господи Вас Валентино! Нехай Господь завжди Вам допомагає дарувати людям таку духовну радість!
  До нових зустрічей!

 • #16

  Жанна, м.Зеленодольськ (Tuesday, 12 December 2017 04:32)

  Нещодавно, на початку грудня, повернулися з дивовижної подорожі святими місцями Почаєва та Кременця. Побували у Почаєвській Свято-Успенській Лаврі, відчули на собі особливість і велич стародавнього оплоту православної віри. Безмежно вдячні пані Валентині за бездоганно продуманий маршрут, за цікаві екскурсії та розповіді про життя святих, за можливість прихилитись до кожної чудотворної ікони, а також мощей Преподобного Амфілохія. А найголовніше: по-новому подивитись на своє життя і
  замислитись про вічність. Назавжди залишаться у нашій пам яті екскурсії до Свято-Духовського скита, до джерела Св. Анни, до Кременецького жіночого Богоявленського монастиря. Пані Валентина так багато знає, що на будь-яке питання у неї готова розгорнута відповідь. Дай, Боже, здоров´я Вам і Вашій родині. А ми вже мріємо про нову зустріч з Вами і цим чудовим і благодатним краєм.

 • #15

  Марина из Беларуси (Monday, 04 September 2017 12:00)

  Дивная поездка!!! Слава Богу, что у нас есть возможность выезжать в святые места, знакомиться с новыми людьми, близкими по духу, делиться опытом, трудиться во Славу Божию. Очередная поездка, которая сделала нас ближе и роднее!. Спаси Господи Вас, Валентина,за это ДИВО!!!)))

 • #14

  Надежда (Friday, 01 September 2017 10:00)

  Очень понравилась поездка на Соловки, благодарна Валентине за организацию.
  Будет возможность еще раз обязательно поеду.

 • #13

  Ірина Кошелюк (Friday, 25 August 2017 04:12)

  Паломницька поїздка на Соловки була настільки духовною, що повсюди відчувалась Божа благодать.Те святе місце, насичене молитвою й подвигами Святих Отців, завжди лишиться в моєму серці, пам'яті,душі.Дуже вдячна Валентині Сівак, за ту чудову духовну подорож,за організацію поїздки на вищому рівні.Помагай Вам Боже і надалі дарувати людям таку велику духовну радість.

 • #12

  Оксана из Киева (Friday, 25 August 2017 03:49)

  Спаси Господи Вас Валентина за чудесную поездку на Урал, за ваше внимание, терпение. Прошло 2 месяца а я душой еще там.

 • #11

  Новікова Лідія (Tuesday, 04 July 2017 11:04)

  Були в паломницькій поїздці по Уралу в червні 2017.Спаси Господи Валентину.Все було добре.Враження незабутні.Валентина продумала все,були майже всі дні на Літургіях,що особливо цінною.Група була також хороша,особливо Отець Віктор.Валентино, надіюсь ще не раз поїхати з вами.Дякую!!!!

 • #10

  Оля (Sunday, 20 November 2016 14:21)

  Огромное спасибо за возможность паломнической поездки по Святым Источникам в России.Первый раз я побывала паломником, впечатления-словами не передам.После поездки в жизни заметные изменения, по другому смотришь на жизнь.Низкий поклон Валентине за организацию поездки, рассказы о Святых Местах, посещения многих Храмов, очень много нового и интересного я для себя открыла, мечтаю поехать ещё.Кто не ездил в помнические поездки-присоединяйтесь,берите детей(мой сын поменялся в лучшую сторону)Валентина! Спасибо Вам огромное-Благое дело делаете

 • #9

  Олена (Saturday, 21 November 2015 02:22)

  По Божій милості, була можливість поїхати по святинях Росії, ніколи не забуду, враження досі тримаються в серці, немає порівняння. Рекомендую всім, хто ще не був, відпочинок для душі, а це дуже важливо. Вдячна Валентині Сівак, хороший організатор, цікавий співрозмовник, цікаво було слухати ваші екскурсійні розповіді. Нехай Бог вам допомагає!

 • #8

  Тетяна Щуцька (Monday, 02 November 2015 14:06)

  Шановна Валентино! З великою повагою до Вас Тетяна Щуцька та Аня з Волині! Щиро дякуємо Вам,, що змогли побувати в поломницькій поїздці по Святим місцям. Поїздкa була організована професійно, на високому рівні. Враження незабутні. Надалі зичимо Вам такого ж терпіння, уваги до кожної людини, небайдужості та співчуття. Низький Вам уклін, до нових зусрічей!

 • #7

  Людмила, Одесса (Sunday, 25 October 2015 02:02)

  Промыслом Божьим оказалась на Соловках. Поездка была настолько важна для души и тела.
  Очень благодарна Богу и Валентине за чудесную поездку - на Соловках осталась часть моей души.Ни с чем не сравнимое место благодати и силы Божьей.Сердце и душа наполнились умиротворением и любовью , благодарностью к Богу и людям, а , кроме того - перестали болеть и отекать ноги.Впечатлений -море,душа пела и в Псково-печерском монастыре. Побывать в монастыре дивных старцев и любимого великого Архимандрита Алипия было давней моей мечтой. Поездкой осталась очень довольно.Отдельная благодарность Валентине за заботу и сопровождение после окончания поездки ,уже в Почаеве! Спасибо всем за отличную организацию паломничества и теплое отношение к людям. Уже жду расписания поездок на следующий год.Сердечная благодарность и пожелание помощи Божьей агентству и лично Валентине Сивак.

 • #6

  Ксенія (Sunday, 23 August 2015 12:43)

  23 серпня 2015 р. Щойно повернулися з паломницької поїздки на Соловки. Чудові враження! Відвідали багато святинь - отримали багато благодаті. Нас всюди приймали з радістю, любов'ю і навіть з подарунками. Окрема подяка організатору Валентині (подорож насичена, продумана до подробиць) та отцю Іоану за теплі молитви, уважне ставлення до паломників, просвітницькі бесіди. У такі поїздки варто їздити: вони зміцнюють не лише у вірі, а й узагалі в житті, дають відповіді на проблемні питання, надихають наших ближніх на добрі справи. А головне, наочно переконують, що православ'я не має кордонів, що проблеми нашої країни так само хвилюють християн у Білорусі та Росії, і вони так само моляться за мир, як і ми.

 • #5

  Светлана, Киев (Friday, 14 August 2015 08:16)

  Дивным образом оказалась с" Просвiтою" в поломнической поездке на Валаам. От всего сердца огромная благодарность всем кто принимал участие в организации такого дивного путешествия по святым местам!!!!! Низкий поклон Наталии, за терпение, теплое отношение, внимание! Особая благодарность о. Сергию за Ваши насталения , проповеди , поддержку!!Написать хочеться о многом , но лучше поехать и прочувствавать всю благодатность поездки на себе!!

 • #4

  Паломниця (Friday, 03 July 2015 11:27)

  Їздила вперше, створюється домашня атмосфера, що радує. Програма насичена, відчуття від поїздки триватимуть досить довгий час. Рекомендую пробувати навіть тим хто рідко ходить до храму, але шукає істину (святині допоможуть). Дякую Валентині за прекрасну організацію та створений душевний комфорт.

 • #3

  паломниця (Wednesday, 19 March 2014 07:33)

  Їздимо вже кілька років. Чудово! Кожен раз як вперше! Не можемо дочекатись літа, щоб знову у подорож. Якщо хтось хоч раз спробував, - то вже буде паломником кожного року з "Просвітою"!!!!! Рекомендую!

 • #2

  Марія (Tuesday, 14 May 2013 07:47)

  Дуже цікаві поїдки, дуже багато святинь!!!! Добре, що враховано перебування в святинях - можна Посповідатись і Причаститись, помолитись. Є вільний час і час для молитви.

 • #1

  777 (Thursday, 03 January 2013 02:41)

  Паломницькі поїздки з почаєва в Росію - це найкращі варіант. Порівняно не дорого, дуже зручно, неймовірно цікаво. Багато святинь, найкращі враження!!!!