Паломницький відділ МП "ПРОСВІТА"

   

Паломницький відділ МП «ПРОСВІТА» розпочав свою діяльність   з    2001 року. З цього часу було організовано і проведено сотні пізнавальних екскурсій по Святинях рідного краю та здійснено паломницькі тури Святими місцями України та ближнього зарубіжжя.

Усі паломницькі тури відбуваються з благословіння високопреосвященнійшого Сергія – митрополита Тернопільського та Кременецького. Групу завжди супроводжує православний священник та досвідчений віруючий гід-екскурсовод.

 

Завдання працівників відділу полягає не тільки в тому, щоб організувати паломницький тур, а й в тому, аби допомогти людям підготуватись до подорожі. Наші співробітнтки завжди відповідають на всі запитання, які виникають у процесі підготовки до паломництва, проводять роз’яснювальну роботу щодо необхідних документів, особливостей подорожі з неповнолітніми дітьми, радять та рекомендують як краще підготуватись до поїздки і що взяти з собою.

 

Значна робота проводиться працівниками відділу по підвищенні рівня знань, підготовці маршрутів, розробці нових напрямків, вирішенні питань  щодо перебування, проживання та харчування паломників під час далеких поїздок.

Груповоди та екскурсоводи завжди прагнуть надати допомогу не лише у вирішенні адміністративних чи організаційних питань, а й коли паломник не може самостійно зорієнтуватись на території чужого міста, монастиря.

 

Географія наших подорожей кожен рік розширюється. З’являються нові маршрути, доповнюються попередні програми, але незмінним залишається принцип роботи відділу – забезпечити максимальний комфорт під час поїздки, зробити її не лише пізнавальною, а й духовно корисною.

 

Одним із  напрямків  роботи відділу є співпраця з паломницькими службами,  приходами православних храмів та туристичними фірмами   країн СНГ  і зарубіжжя.  Наші співробітники знайомлять гостей з українськими Святинями ( Почаєва,  Кременця,  Києва, Чернігова, Святогорська, Карпат і Закарпаття, та їн.) турбуються про їх комфортне перебування на Українській землі.

 І звичайно у нашому колективі працюють висококваліфіковані екскурсоводи  які познайомлять Вас з духовними  та   історичними   перлинами рідного  краю.

 

На світі є багато Святих місць і кожен християнин прагне їх відвідати. А той, хто хоча б один раз побував у Святині – прагне повернутись туди знову. Паломницький відділ МП «Просвіта» завжди радий допомогти реалізувати цю мрію.