Паломництво на Святу Землю           в 2018 році

ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ !!!!!

Жоден громадянин України, що прямує до Ізраїлю з гостьовою, туристичною, або паломницькою метою, на лікування, або у справах бізнесу (тип візи В2), не повинен звертатися до посольства Ізраїлю в Україні для отримання в’їзної візи.

Але паломникам слід звернути увагу, що безвізовий режим не є гарантією вїзду на територію Ізраїлю, оскільки остаточно рішення про вїзд приймають прикордонні служби держави Ізраїль.

Однак, слід пам’ятати що безвізовий режим розповсюджується лише на поїздки, які здійснюються, як було зазначено, з туристичною, паломницькою, гостьовою, діловою метою, або задля лікування в ізраїльських медичних закладах, та не передбачає можливості працевлаштування.

Увага! Для отримання права на працевлаштування на території Ізраілю громадянин України повинен звернутися посольства Ізраїлю в Україні з метою оформлення робочої візи (Б-1), яка видається за дозволом МВС цієї країни.

Вказаний аспект слід особливо врахувати, адже за інформацією ізраїльської сторони, посилення перевірочних процедур та збільшення заборон на в’їзд, пов’язане саме зі зростанням кількості громадян України, які неправомірно залишаються в Ізраїлі після завершення терміну, вказаного у візі (мається на увазі документ, що видається після проходження паспортного контролю, у разі позитивного рішення про в’їзд до Ізраїлю.), у т. ч. з метою нелегального працевлаштування.

Таким чином, громадянину України, який в’їжджає до Ізраїлю, слід бути готовим переконливо і за допомогою документів довести відповідність мети в’їзду до Ізраїлю раніше заявленим намірам (туризм, паломництво, тощо) в аеропору, оскільки повноваження щодо прийняття остаточного рішення стосовно допущення на територію країни належить саме співробітникам прикордонної служби держави Ізраїль. Водночас паломницька служба не несе жодної відповідальності за рішення, яке приймається ізраїльською стороною. Тому у разі заборони на в’їзд до Ізраїлю, жодні претензії, у тому числі матеріальні, паломницькою службою не приймаються.

 

 

Свята Земля у вересні

лише один раз у рік за найнижчими цінами

Свята Земля.

Програма супер-економ (проживання у Вифлеємі)

6-11 вересня 2018р.

6 днів /5 ночей

550 $

Супер-економ. Вифлеем.docx
Microsoft Word документ 21.6 KB

Свята Земля. 

програма економ (проживання у Вифлеємі)

6-12 вересня 2018р.

7 днів /6 ночей

590 $

Економ.docx
Microsoft Word документ 22.2 KB

Свята Земля. 

Програма ексклюзив

(проживання у Вифлеємі та 3 ночі у Єрусалимі)

6-13 вересня 2018р.

7 днів /6 ночей

750 $ (без доплат)

Група у супроводі от.Ростислава
Програма паломництва з Почаева.docx
Microsoft Word документ 16.2 KB

 Свята Земля + Сіная

7-14 вересня 2018р.

8 днів /7 ночей

850 $

Святая Земля + Синай (КМ).docx
Microsoft Word документ 23.7 KB