Паломництво на Святу Землю           2021 р.

ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ !!!!!

Жоден громадянин України, що прямує до Ізраїлю з гостьовою, туристичною, або паломницькою метою, на лікування, або у справах бізнесу (тип візи В2), не повинен звертатися до посольства Ізраїлю в Україні для отримання в’їзної візи.

Але паломникам слід звернути увагу, що безвізовий режим не є гарантією вїзду на територію Ізраїлю, оскільки остаточно рішення про вїзд приймають прикордонні служби держави Ізраїль.

Однак, слід пам’ятати що безвізовий режим розповсюджується лише на поїздки, які здійснюються, як було зазначено, з туристичною, паломницькою, гостьовою, діловою метою, або задля лікування в ізраїльських медичних закладах, та не передбачає можливості працевлаштування.

Увага! Для отримання права на працевлаштування на території Ізраілю громадянин України повинен звернутися посольства Ізраїлю в Україні з метою оформлення робочої візи (Б-1), яка видається за дозволом МВС цієї країни.

Вказаний аспект слід особливо врахувати, адже за інформацією ізраїльської сторони, посилення перевірочних процедур та збільшення заборон на в’їзд, пов’язане саме зі зростанням кількості громадян України, які неправомірно залишаються в Ізраїлі після завершення терміну, вказаного у візі (мається на увазі документ, що видається після проходження паспортного контролю, у разі позитивного рішення про в’їзд до Ізраїлю.), у т. ч. з метою нелегального працевлаштування.

Таким чином, громадянину України, який в’їжджає до Ізраїлю, слід бути готовим переконливо і за допомогою документів довести відповідність мети в’їзду до Ізраїлю раніше заявленим намірам (туризм, паломництво, тощо) в аеропору, оскільки повноваження щодо прийняття остаточного рішення стосовно допущення на територію країни належить саме співробітникам прикордонної служби держави Ізраїль. Водночас паломницька служба не несе жодної відповідальності за рішення, яке приймається ізраїльською стороною. Тому у разі заборони на в’їзд до Ізраїлю, жодні претензії, у тому числі матеріальні, паломницькою службою не приймаються.

 

СПИСОК НЕОБХІДНИХ ДОКУМЕНТІВ ДЛЯ ПРОХОДЖЕННЯ КОРДОНУ в Ізраїлі (РЕКОМЕНДАЦІЇ МІД ІЗРАЇЛЮ):
Скачати
Документи.docx
Microsoft Word Document 13.3 KB